Новинка! Мастила турецької марки Opet !

Масла Opet в ООО "Днепротрактор"
продаж моторних масел та мастил Opet в ТОВ «ДНІПРОТРАКТОР»

Тепер  у мережі компанії ТОВ «ДНІПРОТРАКТОР» можна придбати масла і мастильні матеріали бренду Opet. 

Виробник мастильних матеріалів торгової марки Opet – компанія Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини, є частиною індустріальної та сервісної групи – Koç Holding (Коч Холдінг).

Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби догляду за автомобілями, а також надає пост-продажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тонн готової продукції на рік розміщені в індустріальному регіоні İzmir (м. Aliağa) на сучасному заводі, який було введено в експлуатацію восени 2019 року.

Система управління Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025. Компанія на постійній основі співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, TürkTraktor, Renault, MAN та багато інших з метою удосконалення рецептур мастильних матеріалів. Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованою Турецьким Акредитаційним Агентством TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить понад 300 тис. тестів на рік, які включають контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки. науково-дослідні роботи зі створення нових рецептур та аналіз відпрацьованих олій у рамках сервісу Fullcheck LAB. Мастильні матеріали виробництва Компанії є мастилами первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford тощо.

В Україну мастильні матеріали поставляються безпосередньо із заводу на центральний склад у Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх стадіях постачання кінцевому споживачеві. Лінійка продукції OPET включає широкий асортимент: — моторних масел; — трансмісійних олій; — Антифризу; — консистентних мастил; — гальмівної рідини для обслуговування легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів та водного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних клієнтів.

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь до відділу продажу: 068-6-31-60-60; 066-6-31-60-60 або залишивши заявку на сайті.

23 сентября 2020 Тэги: