Якість забезпечують деталі

ПРО НАС

Про компанію «Дніпротрактор»

Вас вітає компанія «Дніпротрактор»!

Наша компанія заснована у 1998 році у місті,тоді ще називаємому  Дніпропетровськ. На той момент компанія складался з 8 осіб та розташовувалася у  трьох кімнатах. Але люди що створили фірму  і почали працювати,  палко кохали своє діло і чітко бачили потреби агро-ринку у якісних запчастинах та обслуговуванні. І ось сьогодні компанія «Дніпротрактор» — це надійна та стабільна компанія, зі штатом  більш ніж  100 осіб, з 22 філіалами по  Україні,  та з площею  головного офісу майже  півгектара.

Пропонуємо широкий асортимент запчастин, що нараховує більше ніж  25 тис. найменувань.  Нашими постійними клієнтами є більш ніж  7000 великих фермерских господарств, агрохолдінги, гірно-збагачувальні комбінати, заводи, міські комунальні служби, автопідприємства. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами та  виробниками запчастин.

Оперативна логістика й високий рівень обслуговування при постачаннях  запчастин.  Доставка товару в будь-який куточок України в найкоротший термін.

Кваліфікований персонал відділу продажу допоможе Вам підібрати необхідні запчастини. Індивідуальный підхід та робота під заказ по запчастинам до рідкісних видів техніки.

Гнучка система знижок і можливість відсрочки платежу для наших постійних клієнтів.

Основні види діяльності підприємства:

  • Продаж запчастин до тракторів, вантажівок та сільгосптехніки - вітчизняного та імпортного виробництва.
  • Капітальний ремонт тракторів ЮМЗ, МТЗ, екскаваторів, навантажувачів, дизельных двигунів, насосів ТНВД у встановленні терімни з гарантиєю.

Завдяки тому, що ми є офіційним дилером багатьох найбільших заводів-виробітників (торговых марок), ми можемо гарантувати нашим клієнтам і партнерам оптимальні ціни та відмінну якість запчастин.

На сьогоднішний день підприємство нараховує 22 філіали у восьми областях України (Дніпропетровській, Полтавській, Запоріжській, Херсонській, Донецькій, Кіровоградській ,Миколаївській, Харьківській).

Ми сподіваємось, що співпрацюючи з нами, Ви знайдете надійного партнера, який гарантовано та в найкоротший термін забезпечить поставку запчастин, що дозволить Вам своєчасно проводити ремонти техніки та виконувати сільхозроботи. Висока якість продукції та сервису дозволяє нам відповідати високим вимогам сучасного ринку.

З НАМИ КОМФОРТНО, І ОСЬ ЧОМУ

Надійність. Ми впевненно йдемо своїм шляхом вже багато років.

Оригінальний та якісний товар по низьким цінам.

Торгуємо оптом і в роздріб.

Прямі постачання товарів від заводів-виробітників.

Обслуговуємо більш ніж 7000 підприємств, фермерств, комунальных служб.

Гучкі в умовах співпраці - з нами завжди можна домовитися.

Власні склади та великі торгові приміщення.

Більш ніж 100 нагород і сертификатів, як кращих продавців у своїй галузі.

ЗАПРОШЕННЯ ДО СПІВРОБІТНИЦТВА

Ви шукаєте надійного постачальника або хочете запропонувати свій товар? Будь ласка, залиште свої контакти і ми зв'вяжемося з Вами в найближчий час!